BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Neretai galime išgirsti posakį „šioje rankinėje sudėtas visas mano gyvenimas“

Rankinė iš natūralios odos ar lininė rankinė

Rankinė iš natūralios odos ar lininė rankinė

Rankinė iš natūralios odos ar lininė rankinė, ji yra labai svarbi moters gyvenime. Ši svarbi aprangos detalė turi savo atsiradimo istoriją, kuri beveik tokia pat paslaptinga, kaip ir Bermudų trikampis. Rankinė atsirado anksčiau už pinigus, api19 amžių ir labai greitai išplito jų naudojimas 20 ir 21 amžiuje.

Įdomus faktas, jog jau tada buvo madingos lininės rankinės, kurios stebino savo netradiciniu dizainu, patogumu, originalumu.

Žmogaus sveikata pats brangiausias turtas ir todėl pradedame aktyviai domėtis ekologija. Ekologiški, natūralūs audiniai labai svarbūs rūbams, aksesuarams ir avalynei.

Turime puikią naujovę, rankinės iš lino su kregždutėmis, su boružėmis ar rankinukai dviejų spalvų, i kurias telpa visas moters gyvenimas. Lininis rankinukas gali būti labai praktiška dovana įvairiomis progomis, kuri puikiausiai tiks naudotis kasdien. Tokias rankines galite užsakyti pagal savo asmeninį norą, pasirinkę spalvinę gamą, išmatavimus, dizainą.

Tokios rankinės puikiai derės prie visų apsirengimų stilių.

Tęsinys…. Lininės rankinės - ekologiška prekė.

Rodyk draugams

Lininės rankinės - ekologiška prekė

Lininė rankinė

Lininė rankinė

Tokia lininė rankinė puikiai dėvisi, ji kur kas patvaresnė nei celofaninis maišelis.

Tokia rankinė turi savotiško šarmo  jas lengva įsimylėti ir galima naudoti labai skirtingose situacijose.

Lininės rankinės - patogios, lengvos, užima mažai vietos ir galima rasti keliolika skirtingų rūšių.

Ant rankinės paprastai ir greitai galima uždėti spaudinį, siuvinėjimą ar logotipą! Taip pat galima pasirinkti rankenas iš lino, trumpas arba ilgas, pintomis rankenomis.

Mūsų rankinės pasiūtos tik iš aukščiausios kokybės lino. Visos siūlės tiesios ir kruopščiai pasiūtos.

Tęsinys…. Lininiai maišai, lininės kuprinės

Pradžia…. Neretai galime išgirsti posakį „šioje rankinėje sudėtas visas mano gyvenimas“.

Rodyk draugams

Lininiai maišai, lininės kuprinės

Apranga moterims, lininiai drabužiai

Apranga moterims, lininiai drabužiai

Lininės kuprinės ar lininiai maišai, viena iš seniausia tara pasaulyje. Lininiu maišų istorija mena 9000 metų ir apima visą pasaulį. Linas turi antibakterinių ir higroskopinių savybių, be to labai greitai džiūsta. Lininiai maišai ar kuprinės tinka trumpalaikiam ir ilgalaikiam vartojimui, kurias galima skalbti, virinti, lyginti.

Pradžia…. Neretai galime išgirsti posakį „šioje rankinėje sudėtas visas mano gyvenimas“.

Rodyk draugams

Lininiai Rankinukai / Lininės Rankinės / Lininės Kuprinės - nepakeičiamos palydovės

Linines rankines

Linines rankines

Moteriška rankinė – nepakeičiama palydovė moters gyvenime. Su rankine į darbą, į prekybos centrą, pasivaikščioti… tik rankinei moteris patiki visas savo paslaptis.

Siūlome atkreipti dėmesį į medžiagines rankines. Jos puikiai dėvisi ir niekada neišeina iš mados. Ypatingai madingos yra lininės rankinės.

Kokie medžiaginės rankinės privalumai?

Lininės rankinės, kuprinės ar  lininiai krepšiai iš audinio yra labai lengvi. Juos galima sulankstyti ir įsidėti į lagaminą. Krepšiai, rankinukai  iš audinio, talpūs, neužima daug vietos, tai labai patogu, galite sutalpinti daug naudingų dalykų, pvz. rankšluostį ir maudimosi kostiumėlį, jei einate į paplūdimį. Svarbu kad yra pagaminti iš ekologiškai švarios medžiagos: 100% lino. Linas yra ne tik visiškai nekenksmingas jums, taip pat jis yra visiškai ekologiškas. Nekenksmingas gamtai. Apdorojant liną, nereikia naudoti aplinkai kenksmingų cheminių medžiagų. Lininiai maišai, rankinukai, kuprinės yra labai praktiški, patvarūs, jūs galite lengvai išskalbti mašina ir yra pigesni nei jų odos “pusbroliai”. Svarbiausia, lininiai maišeliai yra labai stilingi, pagaminti iš natūralaus lino! Sudėtingos tekstūros iš natūralių audinių, neįprastas siuvinėjimas, ryškių spalvų ir madingos grafikos.

Rodyk draugams

Drabužiai iš lino ir lininių drabužių kūrimo savybės

Stilingi rubai

Stilingi rubai

Moteriški drabužiai, vyriški lininiai marškinėliai, krepšiai. Čia persipina meno ir etnokultūros-stilius.

Nepakartojamas Linas

Žmogus - gamtos dalis, jis sukūrė ir egzistuoja pagal gamtos įstatymus. Gamtoje viskas proporcingai, gražu ir harmoninga.

Tačiau šiuolaikinis pasaulis vartoja daug sintetikos nuo įvairių buitinių prietaisų, betono sienų iki dirbtinio maisto, drabužių. Radiacija - pablogina jau prasta aplinkos padėtį, sukuria įtampą, sukelia įvairias ligas ir sumažina žmogaus gyvenimo trukmę. Naudodami ekologiškus produktus sušvelninsim neigiamą poveikį aplinkai. Sieksim glaudesnio ryšio su gamta: gamtos produktų naudojimu, vaikščioti basomis, dėvėti batus ir drabužius, pagamintus iš natūralių medžiagų.

Miesto gyventojų drabužiai, pasiūti iš lino. Joks kitas audinys negali suteikti žmonėms daugiau komforto. Mūsų protėviai manė, kad linai turi žmogaus kūno valymo savybių. Vis giliau įsitikiname, kad lininiai drabužiai saugo žmogaus kūną nuo ligų ir taip manyti yra keletas priežasčių:

Linas turi didelę energetinę vertę. Psichoterapeutai tiki, kad lino pluoštas apsaugo žmones nuo depresijos ir neurozės. Todėl, linas yra svarbus, pastovaus streso metu;

Linas yra natūralus antiseptikas, naikina bakterijas ir naikina žalingą mikroflorą. Pastebėta, kad lininiai tvarsčiai žaizdas išgydo greičiau;

Linas kvėpuojantis audinys, nealerginis. Ir kai oda kvėpuoja, ji juda gyvenimo jėga, kuri atneša sveikatą ir jaunystę, audinyje nesikaupia statinės elektros, priešingai nei sintetiniame audinyje. Lininius drabužius dėvėti naudinga visiems, o ypač žmonės, kurie kenčia nuo alergijos;

Gydytojai teigia, kad linas geba pašalinti uždegimą, reguliuoja temperatūrą;

Lininiai drabužiai karštu oru atvėsina, sumažina temperatūrą 4-5 laipsniais, o šaltu oru - šildo;

Mokslininkai nustatė, kad drabužiai iš lino didina atsparumą infekcijoms ir stiprina žmogaus imunitetą.

Žmonės pastebėjo - jei esame pavargę, apsivilkus lininiais drabužis, savijauta ir nuotaiką pagerėja. Nenuostabu, kad linų (Linum) lotyniškas pavadinimas verčiamas kaip “naudingas.”

Tęsinys…. Lininiai drabužiai tik aristokratu ir kunigų privilegija

Rodyk draugams

Lininiai drabužiai tik aristokratu ir kunigų privilegija

Madingi drabužiai

Madingi drabužiai

Senovės Graikijoje buvo manoma, kad lininiai rūbai yra kunigų privilegija. O Egipte linu puošėsi tik aristokratai.
Visame pasaulyje žmonės seniai suprato, kad ekologiškas drabužis iš lino, turi savo unikalių savybių. Natūralios medžiagos atitinka mūsų įsipareigojimą į sveiką gyvenimo būdą, estetiką ir grožį.

Su lininiais drabužiais pabrėžiame savo individualumą,  yra naudingi kūnui, ir pasiekiame harmoniją su gamta
Linas ir linų drobė nuo senų laikų, buvo vienas iš pagrindinių aprangos medžiagų. Ir ne todėl, kad nebuvo iš ko siūti.
Drabužiai iš lino puikiai sugeria drėgmę. Turi savybę aktyviai slopinti patogeninių mikroorganizmų veisimąsi. Sudaro beveik visą saulės spindulių spektrą, įskaitant ultravioletinių spindulių. Linai - nepakeičiama medžiaga vasaros drabužių gamyboje.

Drabužiai iš lino sugeria drėgmę ir tuo pačiu metu yra labai greitai džiūstantys. Neseniai atliktame tyrime mokslininkai nustatė, kad lininiai drabužiai gali sumažinti radiacijos lygį, susilpnina 1/2 kartus spinduliuotę, apsaugo nuo chemiškai agresyvios aplinkos. Mokslas sako, kad linas gali iš dalies išsklaidyti elektromagnetines bangas. Kurios skverbiasi iš į atmosferą išmetamų teršalų iš buitinių ir pramoninių prietaisų. Ir pagaliau, drabužiai iš lino yra stiprūs ir patvarūs.

Lininiai drabužiai gražūs ir aukštos kokybės. Pirkdami lininius rūbus gauname ir savotišką apsaugą prieš išorinius dirgiklius. Visose šalyse, medikai rekomenduoja dėvėti lininius rūbus pavojingų profesijų atstovams.

Tęsinys…. Geros kokybės lininiai rūbai ilgaamžiai

Pradžia…. Drabužiai iš lino ir lininių drabužių kūrimo savybės

Rodyk draugams

Geros kokybės lininiai rūbai ilgaamžiai

Sunkeliu katalogas

Sunkeliu katalogas

Lininiai drabužiai ilgalaikiai ir geros kokybės. Galima dėvėti net kelis metus. Po skalbimo rūbai nesideformuoja, jie nesitampo. Tai reiškia, kad lininiai rūbai ilgaamžiai, tikras džiaugsmas jo savininkui. Lininis audinys nesielektrina, beveik nepažeidžiamas mechanini būdu.

Mokslininkai įrodė, kad kiekvienas daiktas, kiekviena medžiaga turi savo galią. Linai, turi stipriausią energiją iš visų ištirtų medžiagų. Jis pažadina žmoguje ramybę ir kontempliacija, susikaupimą. Psichoterapeutai tiki, kad lino pluoštas apsaugo žmones nuo depresijos, neurozių ir psichikos sutrikimų. Taigi linas yra svarbus, pastovaus streso metu.

Beje, lino verpalai - puikus filtras, kuris saugo mus chemiškai agresyvioje aplinkoje nuo triukšmo, dulkių, spinduliavimo, bet taip pat ir įvairiu dirgikliu. Lino pluoštas yra tarsi kempinė, kurį sugeria visą negatyvumą, kuri mus lydi dideliame mieste. Štai kodėl išsivysčiusose šalyse vertinamas linas. Perkant ką nors iš šios medžiagos, įgyjame ne tik aukštos kokybės drabužį, bet ir savotišką skydą prieš išorinius dirgiklius.

Pradžia…. Drabužiai iš lino ir lininių drabužių kūrimo savybės

Rodyk draugams

Geriausi moterų draugai yra madingi drabužiai, suknelės vasarai

Juoda lininė tunika

Juoda lininė tunika

Pamenat patarle „sutinka pagal išvaizda, palydi pagal protą“? visiška tiesa… kaip besistengtume, tai ignoruoti - nepavyks. Ir vyrai ir moterys pirmiausiai atkreipia dėmesį i tai, kaip žmogus – moteris ar vyras atrodo, kokia suknelė, palaidinė ar sijonas.

Paanalizuokim ką reiškia graži moteris pagal vyra? ilgos kojos? gražūs nagai ir oda? liekna? putlutė?

Moteris turi daugybe paslapčių kaip paslėpti savo trukumus ir išryškinti privalumus. Čia geriausi moterų draugai yra rūbai, papuošalai, aksesuarai, kosmetika. Ne viena moteris norėtu sužinoti, ką reiškia graži moteris vyru akimis.
Pirmiausiai moteris privalo būti tvarkinga ir pasitempusi, švarūs gražūs plaukai, gražus tvarkingas makiažas. Sveika oda savaime atrodo gražiai. Graži ir tvarkinga apranga.

Ne visi vyrai kreipia dėmesį i mada… todėl perdėtai madinga moteris, kažkuriems vyrams gali sukelti šoką. Vyrams svarbu ne tik prižiūrėtas veidas, bet ir moters rankos turi būti tvarkingos. Šio amžiaus moterys, puikiai susipažinusios su tokiomis procedūromis, kaip manikiūras.

Veido bruožai

Gražūs veido bruožai yra nuoširdi šypsena, ir blizgančios akys. O visus kitus defektus galima daugiau mažiau užmaskuoti kosmetikos pagalba.

Figūra

Nemanau, kad vyrams labai svaru figūra… tikrosios kritikes yra moterys. Jos puikiai mato savo konkurenčių trukumus ir savus privalumus. Vyrams svarbu kad viskas butu savose vietose.

Pasitikėjimas savimi

Štai kur tikroji moters paslaptis…savimi pasitikinti moteris betkuriam vyrui bus pati gražiausia.

Apibendrinant galima pasakyti, graži moteris - yra laiminga moteris. Vyrai kaip vaikai eina pas tas moteris, kurios neturi jokiu problemų. Bet kuriam normaliam žmogui lengva ir malonu gyventi, kai esi laimingas. O visi kas neatstumia o traukia jiems atrodo patrauklus, gražus.

Rodyk draugams

Stilingi ir elegantiški lininiai drabužiai moterims pavasariui ir vasarai

Juoda-lininė-suknelė

Juoda-lininė-suknelė

Sukurti  pavasarine ar vasarine apranga moterims iš natūraliu audiniu, tai tikras iššūkis ir sensacija mados srityje. Pasauliniai Mados lyderiai, dizaineriai žavisi  vakaru egzotika. Importuojamos i Europa ryškios Kiniečiu sukneles, dekoruotos puošniomis detalėmis, jau panašėja i indiškus apdarus ir nebetenkina šiuolaikinės moters. Atsižvelgiant i tai, jog mados ir stiliai persipina tarpusavyje, moteriška lininė apranga išlaiko savo griežta neutralu tona.

Besklaidant naujausius moterišku madų katalogus pastebėtume, kad šiuolaikiniai rūbai: palaidinės, megztukai, tunikos, kelnės, sijonai, viskas turi savotiško šarmo. Rūbai išsiskiria savo romantizmu ir begaliniu  moteriškumu.

Pavasaris ir vasara tai tie sezonai, kai moterys leidžia sau apsirengti natūraliais lininiais rūbais, natūralaus lino ar kitu spalvų, įvairiausiu kirpimu, tai tie sezonai kai įvertinamas natūralumas - ekologiškumas…o pagrindinė esme yra rūbų paprastume ir tai kad moterys nori jaustis gerai. Pakanka prasieiti didžiųjų miestu gatvėmis ir pamatysime kokia gausybe madingu ir nepakartojamu rūbų yra sukurta.

Moterišku rūbų e-prekyba

Pagaliau rūbus galima nusipirkti netik drabužiu parduotuvėse, rūbu salonuose, bet ir internete su pristatymu i namus. Didžiulė konkurencija tarp parduotuvių, internete leis jums įsigyti rūbelius už gerokai mažesne kaina nei mums įprastose parduotuvėse. Už prieinama kaina pirkdami el. parduotuvėje, neretai gausite dovanu ar svarias nuolaidas.

Be viso to internetas suteikia galimybe protingiems ir aktyviems žmonėms, sutaupyti daug laiko ir lesų lankant paprastas parduotuves ar prekybos centrus.

Dabar nusipirkti rūbus, aksesuarus, ar papuošalus, paprasčiau įsigyti internetu nei vykstant i vardines parduotuves. Internetu akimirksniu galite palyginti daiktu kokybe, galimybes, garantijas ir aišku kainas.

Rodyk draugams

Madinga apranga, moteriški drabužiai, madingi drabužiai

Baltas lininis švarkelis

Baltas lininis švarkelis

Šiandiena jau nieko nebestebina tokie žodžiai internete kaip, rūbai internetu, moteriški drabužiai, suknelės internetu. Greitai paplitus internetui po pasauly, sparčiu žingsneliu i mada įeina ir ranku darbo siuvinėta lininiu rūbų produkcija, vienetiniai ir nepakartojami ranku darbo drabužiai. Rankomis siuvinėti ornamentai, išsiskiriantis rūbų kirpimai ir nepakartojamas požiūris i pasauli. Pagaliau mūsų seneliu ir proseneliu išmokti ir perprasti siuvimai, siuvinėjimai, sulaukė užtarnauto populiarumo.

Ilga laika rankdarbiai merdėjo, šiandien viskas keičiasi i gera. Ir tai kas buvo pamiršta ir sena, šiandien su nauju įkvėpimu braunasi i populiariąja rinka.

Neišpasakyto grožio siuvinėjami raštai ant medvilnės, lino, ir kitu natūraliu medžiagų. Ornamentu išsiuvinėjimus apriboja tik kūrėjo fantazija. Pasidabinti tokiais šedevrais galima tiesiog i paieškos sistema įvedus „ lininiai rūbai moterims“ ir jums linkiu sėkmės, nepasiklysti lininiu rūbų pasirinkimu gausoje. Pasirinkite tai kas jums patinka, pagal spalvas, medžiagas, išmatavimus, kokybę, ir galu gale kaina.

Rodyk draugams

Viršutiniai rūbai moterims

Ilgi paltai, lietpalčiai ir švarkai optiškai stambina figūra, todėl stambioms moterims rekomenduojama rinktis kuo trumpesnius rūbų modelius. Pas kiekviena žemesnio ūgio moterį, garderobe turėtu būti ilgas paltas ar prailginta kurkė.

Lininis švarkas moterims

Lininis švarkas moterims

Marškiniai, palaidinės, megztiniai, švarkai, paltai

Moterys su didele krūtine turėtumėte atkreipti dėmesį į gaminius su V formos kaklu ir gerai įvertinti ar tokia kaklo forma tikrai jums tinka. Gerai produktai atrodys, pagaminti paprasto sukirpimo iš vienos spalvos medžiagos. Tutint mažas krūtis, reikėtu dėvėti palaidines su puriomis apykaklėms. Palaidinės gražiai atrodytu su mažomis raukšlėmis.

Storas rankas padės paslėpti rūbai su 3/4 ilgio rankovėmis arba ilgos rankovės, bet rankovės neturi būti aptemptos. Plačius pečius pašlepsite su saliu - skarele. Ilga palaidinė padės paslėpti atsikišusi pilvuką. Klubu pilnuma paslėps palaidinės ar marškinėliai. Vizualiai padidinti savo ugi dar galima ir su priglundančiomis liemenėmis.

Ilgi ir siauri sijonai moterims

Kiekvienai figūrai tinka sijonas iki kelių, platėjanti žemyn. Nuostabiai moterys atrodo su ilgais sijonais iki kulkšnių arba tiesiog virš keliu.

Siauras sijonas slepia juosmens nebūvima, kojos atrodo plonesnės. Šis efektas yra sustiprinamas matinėmis ar juodos spalvos pėdkelnėmis ir batais su žemais kulnais. Atkreipkite dėmesį, kad dirželis ant talijos vizualiai sutrumpins kojas.

Plonų arba kreivu kojų problemą padės išspręsti sijonai ilgio tiesiog žemiau kelio. Ištaisyti kūno defektą ir atrodyti pikantiškai padės gilus sijonu iškirpimai.

Priglundančios ir žemiau keliu Suknelės moterims

Renkantis suknelė reikėtu vadovaujamasi patarimais apie palaidines ir sijonus. Tačiau verta paminėti, kad pilnos kojos atrodo gerai su priglundančia suknelė žemiau keliu arba truputi virs keliu. Dėmėsi nuo probleminės kūno srities bus galima atitraukti dideliais iškirpimais. Su plačiu juosmeniu yra geriau dėvėti vientisą suknelę.

Tiesaus kirpimo kelnės moterims

Optimalios kelnės, kurios yra to paties pločio per visą kelnių ilgį. Beveik visoms tinka tiesaus kirpimo kelnės, nenuostabu kad tokios kelnės neišeina iš mados iki šiol. Puikiai atrodo kelnės bet kokios figūros moteriai. vyriško stiliaus kelnės. Figūra daro grakštesne, kelnės su prailgintu liemeniu. Lieknoms moterims puikiai tinka kelnės kalife. Kad atrodytu kojos dar plonesnės, reikėtu nešioti kelnes ,, cigaretes,, bet prie tokiu kelnių reikėtu prisiderinti batukus austais kulniukais.

Siauros kelnės ant lieknu kojų vizualiai padidina ugi.

Prašome pasidalinti savo patirtimi  komentaruose

Rodyk draugams

Pigūs moteriški drabužiai, proginės suknelė

Lininė suknelė moterims

Lininė suknelė moterims

Jei jus įdomu, jūs galite ir gražiai apsirengti. Galiu patarti jums aplankyti internetinės drabužių parduotuvės, suknelių katalogą kuris jau seniai rinkoje, ir kuriame rasite progines sukneles. Taigi, jei jus domina aukštos kokybės, pigus moteriški drabužiai, šitas lininiu rūbų katalogas kaip tik jums.

Aukšta kokybe, konkurencingos kainos, įdomus dizainai, tai ir yra tas, kas mums reikalinga.

Rodyk draugams

Lininiai kostiumėliai, lininiai kostiumėliai, lininiai kostiumėliai

Lininių audinių savybės

  1. Linas nepretenzingas gyvenime ir plaunant lininis audinys tampa lankstesnis ir maloniau ji liesti.
  2. Linas, tai unikali medžiaga, kuria Gamta suteikė žmogui.
  3. Lino audinys naudojamas žmogus nuo seniausių laikų ir dabar vėl tapo populiarus elementai iš lino, ypač lino drabužiai, kurie suteikia jo turėtojui nuostabų komfortą ir svarbiausia geros savijautos.

Lininis kostiumėlis moterims

Lininis kostiumėlis moterims

Lino audeklas turi unikaliu savybių. Nuo senovės laikų buvo naudojamos linų patalynės, servetėles, staltieses, o drabužiai iš lino audinio, visada buvo laikomi švenčių apranga. Įdomu, kad linas turi unikaliu savybių, aukšta oro pralaidumą ir gebėjimą pašalinti šilumos ir drėgmės perteklių. Mokslininkai įrodė, kad, lino drabužiai ar patalyne, neleidžia plisti kai kurioms bakteriologinėms  ligoms ir dar Lininis audinys sumažina gaunama iš gamtos saules spindulių, beveik per pusę.

  • Linas kaip augalas, yra viena iš seniausių rūšių pasaulyje, kuris tekstilėje paverčiamas i lino pluoštą.
  • Linai, daugiametės žolės ir puskrūmiai, stiebas status ir išauga iki 150 cm.
  • Linas yra daug stipresnis ir labiau žvilgantis nei medvilnė ir pasižymi antialergiškomis savybėmis, gerai sugeria vandenį, pralaidus orui ir vėsinantis audinys.
  • Lino pluoštas labai stiprus ir netamprus. Po kiekvieno skalbimo audinys minkštėja.
  • Lininį audinį geriausia lyginti karštu lygintuvu iš vidinės pusės.
  • Lino audinys metams bėgant ne tik nepagelsta, bet darosi vis baltesnis ir švelnesnis.
  • Linų pluoštas greitai drėksta ir džiūsta, todėl vėsią naktį audeklas šildo, o karšta diena kūną vėsina.

Bet tai dar ne visi privalumai linų pluošto:

Malonus liesti, tolygus paviršius, patogūs nešioti, didelis oro pralaidumas, lengvai plaunasi ir valosi.

Linai naudingi žmogaus aplinkai, turi naudingą poveikį žmogaus vidaus būklei ir tuo pačiu metu sudaro jausmą pasitenkinimo ir dvasine harmonija. Kambary, salėj ar miegamajam, linas suteiks jūsų namams elegantiška malonu stilių ir pabrėžia sukurta atmosferą, komfortą. Virtuvėj ir valgomajam linas jums suteiks maksimalų efektą namų patogumui ir gerovei. Bet kuri moteris, namų dekorui išsirinkusi iš lino (užuolaidas, servetėles, patalynę ar rūbus ir t.t.) jausis daug patogiau, pasipildysime pačios gamtos teikiama energija.

Ekskliuzyviniai gaminiai iš lino ir interjeras.  http://lt.horoseto.com/ svetainėje Jūs matote prekių pavyzdžius kurios galite įsigyti mažmeninėmis kainomis. Esame pasirengę bendradarbiauti su tais, kurie nori įsigyti prekių iš lino ir didmeninėmis kainomis. Mes labai atidūs kiekvienam klientui. Mums bus malonu matyti Jus tarp mūsų klientų.

Rodyk draugams

Kelnės, marškinėliai, marškinėliai, marškinėliai, marškinėliai

Praeita mėnesi perkamiausias iš visu modeliu buvo, palaidinė be rankovių iš natūralaus lino.

Palaidinė be rankovių

Palaidinė be rankovių su dekoratyviniu priekiu. Stilingas modelis puikiai tiks laisvalaikiui ir šventiniam vakarui. Palaidinė plono lino audeklo ir nepaprastai stilinga.

www.horoseto.com Lininiai rūbai

Rodyk draugams

Suknelės, Lininė suknelė su dirželiu

Lininė suknelė su dirželiu Kodas AUTs0019
Su šia suknele atrodysite net tik elegantiškai, bet ir jausitės patogiai.

Plačiau  www.horoseto.com

Rodyk draugams

Palaidinės, palaidinės, palaidinės, suknelės, suknelės

Palaidinė iš lino

Palaidinė iš lino

Viliojianti palaidinė, laisvo kirpimo

Nuostabios spalvos bei puikus kirpimas paryškina moteriškumą. Mados pojūtį pabrėžia nuostabus akcentas priekyje. Palaidinė laisvo kirpimo.

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Palaidinės, palaidinė, klasikinė palaidinė

Klasikinė palaidinė iš lino

Klasikinė palaidinė iš lino

Trumpa, madinga, klasikinė palaidinė

Klasikinė palaidinė kiekvienai vasaros dienai. Juoda lengva, moteriškumu spindinti palaidinė, su madinga iškirpte.

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Sniego baltumo lininė palaidinė moterims

Sniego baltumo lininė palaidinė moterims

Balta lininė palaidinė

Balta lininė palaidinė

Spindinti nepaprastu puošnumu, sniego baltumo legandiška palaidinė, dekoruota nuostabiomis detalėmis. Be galo moteriškai atrodo rafinuoti paraukimai. Palaidinė ilgomis rankovėmis, dengianti klubus, priekyje dekoratyvinės vertikalios siūlės, laisvai krentanti.

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Palaidinės, Raudona lininė palaidinė moterims

Raudona lininė palaidinė

Raudona lininė palaidinė

Raudona lininė palaidinė moterims

Nuostabia elegancija spindinti  raudona lininė palaidinė. Stulbinančiai atrodanti, nepaprastai patogus modelis, puikiai tiksianti bet kuriai moteriai. Palaidinė ovaliu kaklu, laisvai krentanti, dengia klubus.

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Palaidinės, Ružava lininė palaidinė moterims

Rūžava lininė palaidinė moterims

Rūžava lininė palaidinė moterims

Ružava lininė palaidinė moterims laisvai krentanti

Spindinti nepaprastu puošnumu, ružava lininė palaidinė, dekoruota nuostabiomis detalėmis. Be galo moteriškai atrodo rafinuoti paraukimai. Palaidinė trumpomis rankovėmis, dengianti klubus, laisvai krentanti

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Tunikos, Lengva juoda lininė tunika moterims

Lininė tunika moterims

Lininė tunika moterims

Nepaprastai lengva, juoda lininė tunika moterims

Lininė tunika, kurią galima nešioti kaip suknelę. Tunika juodos spalvos, kaklas keturkampis, trumpos rankovės, tiesaus silueto, tunikos ilgis - virš kelių. Tuniką galima dėvėti ir kaip suknelę, komplektuoti prie kelnių.

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Palaidinės, Lininė palaidinė moterims be rankovių

Trumpa lininė palaidinė moterims

Trumpa lininė palaidinė moterims

Lininė palaidinė moterims be rankovių

Vidutinio ilgumo palaidinė be rankovių. Šonuose yra dekoratyvinės siūlės su guma, lengva pritaikyti dydžius. (šone įsiūtas paslėptas užtrauktukas).

Aukštos kokybės medžiaga, iš nuostabaus ekologiško lino. Madinga palaidinė tiks laisvalaikiui ir šventiniam vakarui, be rankovių.

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Palaidinės, Megzta lininė palaidinė moterims

Plona megzta lininė palaidinė

Plona megzta lininė palaidinė

Plona megzta lininė palaidinė moterims ilgomis rankovėmisPriekyje nusiūtos 2 dekoratyvinės siūlės. Nuostabia elegancija spindinti  palaidinė, stulbinančiai atrodanti, nepaprastai patogus modelis, puikiai tiksianti ištisus metus, laisvai krentanti, ilgis dengia klubus.

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Palaidinės, Megzta lininė palaidinė su dekoratyviniu kaklu

Megzta lininė palaidinė moterims

Megzta lininė palaidinė moterims

Plona megzta palaidinė su dekoratyviniu kaklu, pusilgėmis rankovėmis, juodos spalvos, ekstravagantiško stiliaus, lengvas permatomas mezgimas, tinka  ant suknelių ar kelnių.

Sudėtis:  Linas 100 % Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Palaidinės, Juoda palaidinė iš lino moterims

Juoda lininė palaidinė moterims

Juoda lininė palaidinė moterims

Lininė palaidinė moterims su puošniom sagutėm. Modelis gali būti nešiojamas kaip Marškinukai ant kelnių. Rankovės ilgos, lengvai parauktos, su plonu kanteliu, susegamos sagute. Palaidinė puošta mažom klostelėm krūtinės srityje ir orinėm kilputėm. Modelio šonai apačioje turi skeltukus, kampai užapvalinti.

Sudėtis: Linas 100 %. Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Baltos kelnės iš Lininio audinio

Lininės kelnės moterims

Lininės kelnės moterims

Baltos kelnės iš Lininio audinio

Plačios, modernios lininės kelnės. Kelnės blauzdų srityje turi lininius raištelius, kuriais kiekvienas gali susirišti pagal savo dydį. Lininiu kelnių liemuo surišamas lininiais raišteliais. Šios kelnės panašios į sijoną.

Kelnių audinio sudėtis: 100 % linas

Rodyk draugams

Išsiuvinėta Lininė suknelė

Balta vasarine suknele

Balta vasarine suknele

Balta vasarinė suknelė iš lino. Suknelės apačia siuvinėta paukščiais, papuošta mėlynu kanteliu. V formos iškirptė kantuota mėlynu lininiu kanteliu, suknelės šone užtrauktukas. Modelis turi dirželį. Lininės suknelės ilgis virš kelių.

Suknelės audinio sudėtis: 100 % Linas

Rodyk draugams

Išsiuvinėta gėlių lapais Lininė suknelė

Raudona lininė suknelė

Raudona lininė suknelė

Suknelė dengianti kelius, tiesaus silueto. Lininės suknelės apačia puošta išsiuvinėtais augalų motyvais, iškirptė V formos.

Suknelės audinio sudėtis: 100 % Linas

Rodyk draugams

Lininiai rūbai Moterims / Lininės Palaidinės moterims / Puošni Lininė palaidinė

linine palaidine

linine palaidine

Lininė palaidinė su puošniom sagutėm. Modelis gali būti nešiojamas kaip Marškinukai ant kelnių. Rankovės ilgos, lengvai parauktos, su plonu kanteliu, susegamos sagute. Palaidinė puošta mažom klostelėm krūtinės srityje ir orinėm kilputėm. Modelio šonai apačioje turi skeltukus, kampai užapvalinti.

Palaidinės audinio sudėtis: 100 % linas

Rodyk draugams

moterims drabuziai, drabužiai moterims, lininiai drabuziai

Lininiai rubai

Lininiai rubai

Palaidinė iš plono lengvo lininio audinio, apykaklė apvali, iki pusės krūtinės susagstoma mažom sagutėm, rankovės trumpos, puoštos tos pačios medžiagos raukinukais.

Palaidinės audinio sudėtis: 100 % linas

Rodyk draugams

palaidinės, džinsai, džinsai, džinsai, džinsai, džinsai, džinsai

Juoda palaidinė - baltiniai F 122

Gaivi tamsi palaidinės spalva pabrėžia madingą kryptį. Madingas sukirpimas, patogiai  ir madingai susagstoma. Palaidinė ilgomis rankovėmis, per liemenį durta, susegama sagomis iki liemens, viena paslėpta kišenė priekyje,  liemenuota, pabrėžianti figūrą.

Sudėtis: Linas 100 %.                 Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, marškinėliai, marškinėliai, marškinėliai, marškinėliai

Jiaunatviška palaidinė VM 04

Ši elegantiška, patogi nešioti palaidinė traukia kiekvieno žvilgsnį. Palaidinė su nuleista pečių juosta, V-kirpimo atviras kaklas, nugaroje dekoratyvinis užtrauktukas, liemenuota

Sudėtis: Linas 100 %.              Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, kostiumai, kostiumai, kostiumai, kostiumai, kostiumai

 

Dryžuota, juodai balta tunika F 421

Dryžuota tunika, puikiai tinkanti karštą vasaros dieną. Paprasta ir elegantiška, madinga, graži ir patraukli. Tunika, dryžuota natūralaus lino spalvos ir juodos spalvos dryžiais.

Sudėtis: Linas 100 %.               Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, megztiniai, megztiniai, megztiniai, megztiniai

Palaidine ID: S0997

Palaidinė skirta trokštančioms atrodyti jaunatviškai, madingai, seksualiai ir šiek tiek įžūliai. Be galo puikiai atrodo gili iškirptė suteikianti seksualumo jausmą ir tuo pačiu metu iškirptës papuošimas suteikia nepaprasta puošnuma. 

 Sudėtis: Linas  100 %                             Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, kostiumėliai, kostiumėliai, kostiumėliai, kostiumėliai

Palaidine ID: S0963

Patogi palaidine su trumpomis rankovėmis. Puikiai tinka vasarai ir rudeniui, darbui ir laisvalaikiui. Lengvai jį priderinsite prie kelnių ar sijonuko, bei puikiai tiks su švarkeliu.

    Sudėtis: Linas  100 %                                Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, paltai, paltai, paltai, paltai, paltai, paltai, paltai, paltai

Palaidine ID: S0789

Ilgas megztinis su kapišonu, niekada neišeinantis iš mados. Nepaprastai minkštas, patogus, įdėta daug ranku darbo ir su ekstravagantiškomis detalėmis. Žvilgsnį patraukia įdomiai įkomponuotas kapišonas ir priderintos iškirptės. Puikiai derinasi prie  kelniu.

Sudėtis: Linas  100 %                       Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, švarkeliai, švarkeliai, švarkeliai, švarkeliai

Palaidine ID: S0596

Palaidinė sportinio stiliaus madinga ir švytinti prabanga, patrauklumu. Idėta daug ranku darbo ir su ekstravagantiškomis detalėmis. Puikiai derinasi  kelnės. Madinga ir drąsaus  stiliaus. 

 Sudėtis: Linas  100 %                          Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, liemenės, liemenės, liemenės, liemenės, liemenės

 

Palaidine ID: S0494

Modelis seksualus ir provokuojantis. Puikiai dera prie kelnių ir sijono.

  Sudėtis: Linas  100 %                            Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, sijonai, sijonai, sijonai, sijonai, sijonai, sijonai

Palaidine ID: S0431

Nuostabia elegancija ir jaunatviškumu spindinti palaidinė. Aiškios linijos, puikus siluetas. Iškirptė patrauklios seksualios formos. Pabrėžiantis taliją siluetas ir labai madinga, alsuojanti moteriškumu palaidinė. Būtina įsigyti tiems, kas domisi mada ir naujovėmis.

  Sudėtis: Linas  100 %                        Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

palaidinės, suknelės, suknelės, suknelės, suknelės, suknelės

Palaidine ID: S0370

Labai elegantiška ranku darbo, jaunatviško stiliaus megzta palaidinukė. Minkšti ploni lininiai siūlai, aukščiausios  kokybės modelis.

 Sudėtis: Linas  100 %                       Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Lininiai rūbai / madingi drabužiai / apranga moterims

Linines kelnes, palaidine

Palaidine ID: KS0851 Sudėtis: Linas  100 % Spalva:  Natūrali lino, Balta, Juoda. Įpatingai puošnaus stiliaus palaidinė ir taliją pabrėžiantis siluetas. Kas gali būti puošniau ir rafinuotai patraukliau.

Rodyk draugams

Rūbai internetu / rubai online / stilingi rubai

Lininis sijonas

Sijonas šventiniam vakarui

Natūralaus lino sijonas, nuostabaus dizaino, atrodantis prabangiai. Puikiai tiks šventiniam vakarui. Dėvėdama šį prašmatnų modelį Jūs atkreipsite visų dėmesį. Moteriško, pabrėžiančio figūrą sijonas. Dėvėdama šį sijoną Jūs jausitės nuostabiai. Vasarai nuostabiai tinkantis rūbas.

Sudėtis: Linas  100 %                   Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

sijonai, kostiumėliai, kostiumėliai, kostiumėliai, , kostiumėliai

Sijonas su volanais F 521

Madingas iš ekologiško lino sijonas su volanais priekyje, dengiantis kelius.

 Sudėtis: Linas 100 %.                      Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

Pigūs rūbai internetu / pigus drabuziai

Lininis sijonas

Lininis sijonas su guma apie liemenį. Madingai suderintas audinys ir stilius. Sijionas pabrėžia figūrą, ties klubais siauras, o apačioje platėjantis.

Sudėtis: Linas 100 %

Rodyk draugams

sijonai, švarkeliai, švarkeliai, švarkeliai, švarkeliai

 

Sijonas AUTk0066

Madingas sijionas šiuolaikiškai moteriai,kuri nori būti pastebėta.

Sudėtis: Linas 100 %.                    Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

sijonai, liemenės, liemenės, liemenės, liemenės, liemenės

Pusilgis sijonas Kodas AUTk0006

Pusilgis lininis sijonas puoštas dekoratyvinėmis siūlėmis. Užrišamas pagamintu iš lino medžiagos raišteliu.

Sudėtis: Linas 100 %.                  Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

sijonai, palaidinės, palaidinės, palaidinės, palaidinės

Pusilgis lininas sijonas 100% lino Kodas AUTk0011

Pusilgis sijonas tiks visoms. Sijonas pasiūtas džinsinio stiliaus siūlėmis ir ties liemeniu surišamas to paties audinio dirželiu. Tokia apranga puikiai papuoš Jūsų laisvalaikį.

Sudėtis: Linas 100 %

Rodyk draugams

sijonai, suknelės, suknelės, suknelės, suknelės, suknelės

 

Panelėm ir vyresnio amžiaus moterims Kodas AUTk0013

Lengvas pusilgis sijonas yra penkių aukštų, lengvai parauktas. Savo forma primena varpelį. Tai ypač madingas sijonas.

Sudėtis: Linas 100 %.                Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

sijonai, kelnės, kelnės, kelnės, kelnės, kelnės, kelnės, kelnės

Elegantiškas sijonas Kodas AUTk0005

Stilingas sijonas, mada suprantantiems žmonėms, pasiūta iš lietuviško lino.

Sudėtis: Linas 100 %                         Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams

sijonai, sijonai, sijonai, sijonai, sijonai, sijonai, sijonai

 

Sijonas ID: S0431-1

Labai madingas, alsuojantis moteriškumu sijonas iš elegantiškai krentančio lino. Figūrą pabrėžiantis, į apačią platėjantis siluetas. Būtina įsigyti tiems, kas domisi mada ir naujovėmis.  

Sudėtis: Linas  100 %                     Plačiau    www.horoseto.com

Rodyk draugams